• šk. rok 2017/2018

• Základná škola, Tbiliská 4, 831 06 Bratislava

Sme radi, že ste zapísali Vaše dieťa do našej školy.

Každé dieťa, ktorému vystavíme do 30. 5. 2017 Rozhodnutie o prijatí, budeme  považovať za nášho budúceho žiaka a počítame s ním pri príprave budúceho školského roka. V prípade, že sa zmení  Vaše rozhodnutie o zaškolení Vášho dieťaťa v našej škole (ak sa napríklad rozhodnete pre odklad školskej dochádzky, presťahujete sa a pod. ) čo najskôr nám to, prosím, oznámte na dole uvedené tel. číslo alebo mailovú adresu.

Ďakujeme za porozumenie

Vedenie a pedagógovia ZŠ Tbiliská

Vaše dieťa bude od septembra navštevovať 1. ročník našej školy. Pre jeho úspešnú prácu by bolo vhodné okrem aktovky a peračníka zabezpečiť tieto pomôcky:

•  úbor na telesnú výchovu: tepláková súprava, tričko, ponožky, tenisky s bledou podrážkou, vrecko na úbor

• na výtvarnú výchovu: vodové farby a voskové farbičky, 2 štetce – plochý č 12 a guľatý č. 10, nožnice s tupým hrotom, tyčinkové lepidlo, zásterka alebo pracovný plášť (môže to byť upravená stará košeľa alebo tričko), plastová nádoba na vodu, igelitový obrus na lavicu

• písacie a rysovacie potreby: 2 ceruzky č. 2 (alebo HB), farbičky

• 5 ks malých obalov na písanky, 5 kusov veľkých obalov na pracovné zošity

• prezuvky s bledou podrážkou a vrecko na prezuvky s vyznačeným menom

Predpisové písanky, písanky, perá a výkresy nemusíte kupovať.

Po dohovore s Vami v prvý školský deň, ich zabezpečí triedna pani učiteľka.

Milí naši budúci prváci, tešíme sa na Vás, na vaše nové aktovky, krásne úsmevy a chuť učiť sa!