šk. rok 2016/2017

Pre rodičov budúcich prvákov

Základná škola, Tbiliská 4, 831 06 Bratislava

Sme radi, že ste zapísali Vaše dieťa do našej školy.

Každé dieťa, ktorému vystavíme do 30. 5. 2017 Rozhodnutie o prijatí, budeme  považovať za nášho budúceho žiaka a počítame s ním pri príprave budúceho školského roka. V prípade, že sa zmení  Vaše rozhodnutie o zaškolení Vášho dieťaťa v našej škole (ak sa napríklad rozhodnete pre odklad školskej dochádzky, presťahujete sa a pod. ) čo najskôr nám to, prosím, oznámte na dole uvedené tel. číslo alebo mailovú adresu.

Ďakujeme za porozumenie

Vedenie a pedagógovia ZŠ Tbiliská

Vaše dieťa bude od septembra navštevovať 1. ročník našej školy. Pre jeho úspešnú prácu by bolo vhodné okrem aktovky a peračníka zabezpečiť tieto pomôcky:

•  úbor na telesnú výchovu: tepláková súprava, tričko, ponožky, tenisky s bledou podrážkou, vrecko na úbor

• na výtvarnú výchovu: vodové farby a voskové farbičky, 2 štetce – plochý č 12 a guľatý č. 10, nožnice s tupým hrotom, tyčinkové lepidlo, zásterka alebo pracovný plášť (môže to byť upravená stará košeľa alebo tričko), plastová nádoba na vodu, igelitový obrus na lavicu

• písacie a rysovacie potreby: 2 ceruzky č. 2 (alebo HB), farbičky

• 5 ks malých obalov na písanky, 5 kusov veľkých obalov na pracovné zošity

• prezuvky s bledou podrážkou a vrecko na prezuvky s vyznačeným menom

Predpisové písanky, písanky, perá a výkresy nemusíte kupovať.

Po dohovore s Vami v prvý školský deň, ich zabezpečí triedna pani učiteľka.

Milí naši budúci prváci, tešíme sa na Vás, na vaše nové aktovky, krásne úsmevy a chuť učiť sa!