• 2015/2016

Milí rodičia,

chceli by sme Vám oznámiť, že škola spolu so ZR pri ZŠ Tbiliská pripravuje realizáciu detského ihriska v areáli školy so začatím v decembri 2015, ktoré bude slúžiť na voľnočasové aktivity detí našej školy.

Ihrisko bude pozostávať z tvrdých agátových drevených konštrukcií. Bude obsahovať tieto prvky: rebrík, zábradlie, sklz, 2 x hojdačky, hojdačka hniezdo, veža – lezecké steny, šmýkala, tyč na šplhanie, mostík s rampou a šikmým výrezom s chytmi s lanový prechod.

Súčasťou ihriska budú lavička, smetný kôš a infotabuľa. Všetky prvky ihriska sú určené pre deti od 6 do 14 rokov.

Dopadová plocha bude štrková. Detské ihrisko bude oplotené s bránkou na uzamykanie. Ihrisko nebude otvorené pre verejnosť.

Výbor ZR pri ZŠ Tbiliská

Realizátor stavby: Akad. soch. Jozef Kliský / www.jozefklisky.sk

Stavebný dozor: Ing. Stanislav Vajcík

Výkopové práce: BBC Construct, s.r.o.

Oplotenie, bránka: Metal Art-Design, s.r.o.