• Školský klub detí

• Školský klub detí zabezpečuje starostlivosť o deti od 1.- 4.ročníka.

Oddelenia ŠKD

1. oddelenie:  Mgr. Dominika Tóbiková – I.A

2. oddelenie:  Mgr. Dáša Valašťanová – I.B

3. oddelenie: Veronika Štorová – I.C

4. oddelenie: Eva Kúdelová – II.A

5. oddelenie: Ing. Alena Ševčíková – II.B

6. oddelenie: Mgr. Marcela Tejbusová – II.C

7. oddelenie: Mgr. Silvia Bulavová – III.B

8. oddelenie: Bc. Katarína Gajdošová – III.C

9. oddelenie: Lucia Zemanová – III.D

10. oddelenie: Dušana Repová – III.E

11. oddelenie: Mgr. Nikola Pavlisková – IV.A - vedúca ŠKD

12. oddelenie: Mgr. Soňa Fejová – IV.D

13. oddelenie: Bc. Lenka Planková – IV.E

Ak nás chcete kontaktovať napíšte nám na e-mailovú adresu v tvare meno.priezvisko@zstbiliska.sk

Prevádzka ŠKD:

• ráno: od 6,00 do 7,30 hod., od 7.30 do 7.45 je budova školy uzavretá

• popoludní: po skončení vyučovania  do 17, 00 hod.

• vyzdvihnutie detí zo školského klubu detí je možné od skončenia vyučovania do 13.00 hod. a po 15.00 hod. Od 13.00 hod. do 15.00 hod. sa deti venujú výchovno-vzdelávacej činnosti, sú na školskom ihrisku a vyzdvihnutie je možné len v špeciálnych prípadoch.

Deti majú možnosť počas pôsobenia v ŠKD navštevovať rôzne krúžky.

O deti sa stará tvorivý kolektív kvalifikovaných vychovávateliek, ktorý pre deti pripravuje počas roka zaujímavé akcie, ako:

• vianočné tvorivé dielne,

• karneval,

• diskotéky,

• nácvik kultúrnych programov k rôznym príležitostiam, ale aj návštevy divadelných a iných kultúrnych podujatí a športovú račiansku olympiádu.

Úhrada príspevku za ŠKD 2023/2024

Výška poplatku za školský klub detí sa od 1. 1. 2023 mení v zmysle VZN Mestskej časti Bratislava-Rača č. 9/2022 z 15. 12. 2022 o určení výšky príspevku a spôsobe jeho platby na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach na 44 eur mesačne. (Rozhodnutie riaditeľky školy o zmene výšky poplatku je v sekcii Dokumenty).

Prosíme Vás, aby ste upravili výšku úhrady v prípade trvalého príkazu. Upozorňujeme Vás, že v prípade úhrady poplatku v banke v hotovosti, vkladom na náš účet je poplatok 3.- eurá. Poplatok rodič uhrádza každý mesiac najneskôr do 10. dňa príslušného mesiaca prevodným príkazom na príjmový účet školy.

Číslo príjmového účtu vo VÚB:  1635571653 IBAN: SK54 0200 0000 0016 3557 1653 Kód banky:  0200 Variabilný symbol:  09501 Konštantný symbol:  0308 Poznámka/doplňujúce údaje:   priezvisko žiaka/trieda

Upozornenie: Pokiaľ do poznámky/doplňujúcich údajov pre prijímateľa neuvediete meno a triedu Vášho dieťaťa, platbu nie je možné identifikovať.