Zoznam krúžkov v šk. roku 2017/2018

Ak sa žiak prihlásil na krúžok, je  poviiný sa pravidelne zúčatňovať na jeho činnosti.
                                 Ak sa z vážnych dôvodov nemôže zúčastniť na krúžku, rodič ho písomne ospravedlní.
                                      Na vzdelávací poukaz môže  žiak absolvovať 60 hodín záujmovej činnosti
                                                                                     jedného  krúžku.

Ponuka krúžkov aktuálna pre tento školský rok bude zverejnená na začiatku septembra.