• Školská jedáleň

Kontaktné údaje

Telefónne číslo:  02/44 88 96 75

E-mail: reka.rathouska@zstbiliska.sk

Prihlasovanie a odhlasovanie z obedov nájdete tu

Jedálny lístok nájdete tu

Príspevok na stravu zahŕňa:

· Príspevok na nákup potravín (stravné):

·       žiak 1. stupňa: 1,21 € na deň x 20 stravovacích dní = 24,20 €

·       žiak 2. stupňa: 1,30 € na deň x 20 stravovacích dní = 26,- €

· Príspevok na režijné náklady (réžia):

·       žiak 1. stupňa: 9,- € mesačne

·       žiak 2. stupňa: 9,- € mesačne

(Réžia 9,- € - je mesačný poplatok na čiastočnú úhradu prevádzkových nákladov na prípravu jedál v zmysle VZN MČ Bratislava - Rača č. 13/2020)

Úhrada príspevku na stravu:

· na začiatku školského roka do 10. septembra (1. platba), do 25. septembra (ďalšia platba), potom každý mesiac najneskôr do 25. dňa v mesiaci:

1. stupeň - 24,20 € + 9,- € = 33,20 €

- u prváčikov a nových stravníkov vyšších ročníkov je potrebné prvú platbu navýšiť o 10,- €, čo je cena za nový čip (t. j. prvá platba bude vo výške 43,20 €, ďalšie už vo výške 33,20 €),

!!! NEPLATÍ PRE PRVÁČIKOV, KTORÍ BUDÚ NAVŠTEVOVAŤ GYMNÁZIUM HUBENÉHO.

2. stupeň - 26,- € + 9,- € = 35,- €

Spôsob úhrady:

· bankovým prevodom na účet vo VÚB číslo:

SK72 0200 0000 0016 3562 2254 + do poznámky (doplňujúce údaje) uviesť meno a triedu dieťaťa (povinné)

alebo

· vkladom na účet - je potrebné pripočítať manipulačný poplatok + do poznámky (doplňujúce údaje) uviesť meno a triedu dieťaťa (povinné)

ZŠ TBILISKÁ: odhlásiť alebo prihlásiť dieťa na stravovanie je možné kedykoľvek vopred alebo najneskôr v daný deň ráno do 7:30 hod. na tel. čísle 02/44 88 96 75 alebo e-mailom na: reka.rathouska@zstbiliska.sk

Prváčikovia, ktorí budú navštevovať elokované pracovisko na GYMNÁZIU HUBENÉHO, poprosíme odhlasovať alebo prihlasovať dieťa na stravovanie kedykoľvek vopred alebo najneskôr v daný deň ráno do 7:30 hod. na tel. čísle 0903 77 99 37 (pani vedúca Jarmila Megová) alebo e-mailom na: jedalen.hubba@gmail.com

Ďalšie informácie nájdete na: zstbiliska.edupage.org

Žiak, ktorého zákonný zástupca neprihlásil na odoberanie stravy (neodovzdal Záväznú prihlášku do ZŠS) nemá nárok na stravu.

Do Zariadenia školského stravovania je možné prihlásiť dieťa aj počas školského roka u vedúcej školskej jedálne.