Kontakty
V prípade, ak nás chcete kontaktovať napíšte nám e-mail v tvare: meno.priezvisko@zstbiliska.sk
riaditeľka školy Mgr. Zuzana Hirschnerová, PhD. zástupkyňa RŠ pre 1. stupeň PaedDr. Ľudmila Ďurďovičová zástupkyňa RŠ pre 2. stupeň Mgr. Oľga Šándorová školský špeciálny pedagóg
Mgr. Zuzana Komendová
Mgr. Karolína Lapošová
Triedni učiteliaTrieda Triedny učiteľ I.A PaedDr. Jana Khandlová I.B Mgr. Monika Gašparová I.C Mgr. Pavla Sadáková I.D Mgr. Miroslava Mičová I.E Mgr. Zuzana Murínová, PhD. I.F Mgr. Ingrid Haringová II.A Mgr. Lucia Kolmanová II.B Mgr. Lenka Turzáková II.C Mgr. Kristína Szabová II.D Mgr. Marianna Psotová III.A PaedDr. Alena Sovová III.B Mgr. Marta Nemcová III.C PaedDr. Katarína Nehézová III.D PaedDr. Silvia Kovárová III.E Mgr. Alexandra Pestunová IV.A Mgr. Andrea Hancková IV.B Mgr. Zdenka Polakovičová IV.C Mgr. Mariana Trubačová IV.D Mgr. Michaela Padošová V.A Mgr. Kristína Dobrovská V.B doc. PaedDr. Rastislav Podpera, PhD. V.C Mgr. Alžbeta Batáková V.D Mgr. Anežka Haščáková VI.A Mgr. Denisa Buchelová VI.B Mgr. Darina Kučerová VI.C Mgr. Denisa Kuricová VII.A Ing. Alena Aminová VII.B Mgr. Klára Sládková VII.C Mgr. Lucia Slivková VIII.A Mgr. Marek Matúška VIII.B Mgr. Alžbeta Vöröšová IX.A Mgr. Alena Mrafková IX.B Mgr. Eva Jaššová netriedni učitelia
Mgr. Slávka Gažda
Mgr. Michaela Juráková
Mgr. Tomáš Rimarčík
Mgr. Darina Kružliaková
Mgr. Dominik Ivanko
Mgr. Jana Janečková
Mgr. Jana Štefaniová - výchovná poradkyňa
PhDr. Ivan Chylák
asistentky učiteľa:
PaedDr. Anna Holováčová
Mgr. Monika Žitná
Bc. Monika Klinková
Bc. Anna Juráková
Bc. Martina Sedliaková
Mgr. Miroslava Rajecová
Mgr. Adriana Pajdlhauserová
Mgr. Janka Belková, PhD.
školský psychológ:
Mgr. Jana Kolouchová
Oddelenia ŠKD
1. oddelenie: Mgr. Zuzana Burianová – I.A
2. oddelenie: Lucia Zemanová – I.B
3. oddelenie: Mgr. Marianna Koštialová – I.C
4. oddelenie: Bc. Lenka Planková – I.D
5. oddelenie: Mgr. Martina Dilongová – I.E
6. oddelenie: Ing. Alena Ševčíková – I.F
7. oddelenie: Mgr. Soňa Fejová – II.A
8. oddelenie: Mgr. Dominika Zibrinová – II.B
9. oddelenie: Mária Lazarčíková – II.C
10. oddelenie: Erika Čierna – II.D
11. oddelenie: Eva Hózová – III.A a III.D
12. oddelenie: Eva Kúdelová – III.B a III.D
13. oddelenie: Veronika Štorová – III.C a III.D
14. oddelenie: PhDr. Ivan Chylák – III.E
15. oddelenie: Mgr. Nikola Pavlisková – IV.B