• POZOR ZMENA

• Vážení rodičia. V súvislosti s nebezpečenstvom šírenia ochorenia COVID-19 sme sa rozhodli neorganizovať v plánovanom dátume Deň otvorených dverí. Po skončení tohto možného nebezpečenstva Vás pozveme do školy v náhradný termín. Rovnako sa nebude konať ani stretnutie s rodičmi budúcich prváčikov, ktoré robievame pred zápisom budúcich prváčikov do školy.

Ďakujeme za porozumenie.

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

Vážení rodičia, dňa 18. marca 2020 v čase od 8:00 do 12:00 Vás pozývame na deň otvorených dverí, počas ktorého môžete priamo vidieť chod školy, prácu žiakov i učiteľov. Zároveň pozývame rodičov budúcich prvákov na stretnutie s vedením školy a špeciálnym pedagógom dňa 17. marca 2020 o 17:00 priamo v budove našej školy. Pokúsime sa zodpovedať všetky Vaše otázky týkajúce sa zaškolenia detí, školskej zrelosti a predstavíme Vám našu školu.

• ŠK Dejepisnej olympiády

• 16. decembra 2019 sa uskutočnilo školské kolo Dejepisnej olympiády. Zúčastnilo sa ho 31 žiakov 6. – 9. ročníka, ktorí súťažili v 4 kategóriách. Žiaci absolvovali sto bodový test z preberaného učiva, regionálnych dejín a danej témy – tento rok to bola téma M.R. Štefánik a pre vyššie ročníky aj vznik ČSR. Prví dvaja z každej kategórie postupujú do okresného kola.

Blahoželáme!

Vyhodnotenie

Kategória F

1.         Maximilián Vojtech VI.A

2.         Šimon Brtáň VI.A

3.         Oliver Nedeliak VI.A

Kategória E

1.         Matej Horváth  VII.A

2.         Alex  Vachuda  VII.A

3.         Michaela Pirohárová  VII.B

Kategória D

1.         Michaela Slivová  VIII.A

2.         Natália Poláková  VIII.A

3.         Denis Wimmer  VIII.A

Kategória C

1.         Šimon Gerháth  IX.B

2.         Samuel Varga   IX.B

3.         Ivana Cíchová   IX.A

• Testovanie 5

• Vážení rodičia 5.ročníkov, výsledky Testovania 5 nájdete v IŽK.

• Krajské kolo súťaže v prednese povestí Šaliansky Maťko

• Dňa 11.2.2020 sa v priestoroch našej školy uskutoční Krajské kolo súťaže v prednese povestí Šaliansky Maťko J.C. Hronského 2020. Pozývame všetkých výhercov okresných kôl Bratislavského kraja.

Propozície TU

Prihláška TU