Novinky

     • POZOR ZMENA

     • Vážení rodičia. V súvislosti s nebezpečenstvom šírenia ochorenia COVID-19 sme sa rozhodli neorganizovať v plánovanom dátume Deň otvorených dverí. Po skončení tohto možného nebezpečenstva Vás pozveme do školy v náhradný termín. Rovnako sa nebude konať ani stretnutie s rodičmi budúcich prváčikov, ktoré robievame pred zápisom budúcich prváčikov do školy.

      Ďakujeme za porozumenie.

       

      DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

      Vážení rodičia, dňa 18. marca 2020 v čase od 8:00 do 12:00 Vás pozývame na deň otvorených dverí, počas ktorého môžete priamo vidieť chod školy, prácu žiakov i učiteľov. Zároveň pozývame rodičov budúcich prvákov na stretnutie s vedením školy a špeciálnym pedagógom dňa 17. marca 2020 o 17:00 priamo v budove našej školy. Pokúsime sa zodpovedať všetky Vaše otázky týkajúce sa zaškolenia detí, školskej zrelosti a predstavíme Vám našu školu.

     • ŠK Dejepisnej olympiády

     • 16. decembra 2019 sa uskutočnilo školské kolo Dejepisnej olympiády. Zúčastnilo sa ho 31 žiakov 6. – 9. ročníka, ktorí súťažili v 4 kategóriách. Žiaci absolvovali sto bodový test z preberaného učiva, regionálnych dejín a danej témy – tento rok to bola téma M.R. Štefánik a pre vyššie ročníky aj vznik ČSR. Prví dvaja z každej kategórie postupujú do okresného kola.

      Blahoželáme!

      Vyhodnotenie

      Kategória F

      1.         Maximilián Vojtech VI.A

      2.         Šimon Brtáň VI.A

      3.         Oliver Nedeliak VI.A

       

      Kategória E

      1.         Matej Horváth  VII.A

      2.         Alex  Vachuda  VII.A

      3.         Michaela Pirohárová  VII.B

       

      Kategória D

      1.         Michaela Slivová  VIII.A

      2.         Natália Poláková  VIII.A

      3.         Denis Wimmer  VIII.A

       

      Kategória C

      1.         Šimon Gerháth  IX.B

      2.         Samuel Varga   IX.B

      3.         Ivana Cíchová   IX.A