• ÚRADNÉ HODINY

• Úradné hodiny počas prázdnin

KAŽDÚ STREDU OD 10:00 DO 12:00

V prípade potreby môžete volať na tel. číslo 0917/420 227 z dôvodu poruchy našej pevnej linky.

• Poplatky za ŠKD počas prerušenia vyučovania 2019/2020 (COVID-19)

• Poplatky za ŠKD za obdobie prerušenia vyučovania z dôvodu COVID-19 v jednotlivých mesiacoch sú nasledovné:

MAREC: 7,20 EUR

(za 6 pracovných dní, vypočítané na základe celoročného priemeru – 20 dní mesačne)

APRÍL: 0 EUR

MÁJ: 0 EUR

JÚN: 23,99 (v prípade, že dieťa nastúpilo do ŠKD v mesiaci jún)

Preplatky budú vrátené v priebehu letných prázdnin na Váš bankový účet. Nedoplatky žiadame uhradiť čo najskôr.

30.7.2020

• Pokyny k 3. turnusu Letného ŠKD (LŠKD)

• Milí rodičia,

deti, ktoré nastúpia na tretí turnus Letného ŠKD si so sebou prinesú:

- informovaný súhlas stiahnuť

Informovaný súhlas je potrebné odovzdať pre každý turnus zvlášť!

- vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa (COVID-19) stiahnuť

- repelent

- pršiplášť

- žiaci 2.A, 2.B, 2.C a žiaci 3. a 4. ročníka si prinesú dva 15 – minútové lístky na MHD (keramická dielňa)

- žiaci 3.A, 3.B, 3.C, 3.D a 4. ročníka si v pondelok prinesú vhodné oblečenie, obuv do lesa

- peračník (písacie potreby, lepidlo, nožnice)

Prvý deň je príchod detí do školy možný od 7:45 do 8:15. Pri príchode deti odovzdajú informovaný súhlas a vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa (COVID-19).

Ďalšie dni bude príchod do LŠKD od 8:00 do 8:15.

Odchod detí zo školy je možný od 15:00 do 16:00 zo školského ihriska.

kolektív ŠKD

30.7.2020

• Pokyny k 2. turnusu Letného ŠKD (LŠKD)

• Milí rodičia,

deti, ktoré nastúpia na druhý turnus Letného ŠKD si so sebou prinesú:

- informovaný súhlas stiahnuť

Informovaný súhlas je potrebné odovzdať pre každý turnus zvlášť!

- vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa (COVID-19) stiahnuť

- repelent

- žiaci 1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 2.A, 2.B si prinesú štyri 30-minútové lístky na MHD (výlet do centra Bratislavy)

- žiaci 1.E, 2.C, 2.D, 2.E, žiaci 3. ročníka a 4. ročníka si prinesú dva 30-minútové lístky na MHD

(výlet do centra Bratislavy)

- obuv vhodnú do telocvične a športové oblečenie na prezlečenie

- žiaci 3.A, 3.B, 3.D a žiaci 4. ročníka si v pondelok prinesú vhodné oblečenie a obuv do lesa a pršiplášť

Ďalšie dni bude príchod do LŠKD od 8:00 do 8:15.

Odchod detí zo školy je možný od 15:00 do 16:00 zo školského ihriska.

kolektív ŠKD

23.7.2020

• Pokyny k 1. turnusu Letného ŠKD

• Milí rodičia,

deti, ktoré nastúpia na prvý turnus letného ŠKD si so sebou prinesú:

- informovaný súhlas  stiahnuť

- vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa (COVID-19)  stiahnuť

- 2 rúška

- prezuvky

- športové oblečenie a obuv

- peračník (písacie potreby, lepidlo, nožnice)

- plášť alebo staré tričko

- obrus (igelit) na lavicu

- žiaci 2.E, žiaci 3. a 4. ročníka si prinesú dva 15-minútové lístky na MHD

Prvý deň je príchod detí do školy je možný od 7:45 do 8:15. Pri príchode deti odovzdajú informovaný súhlas a vyhlásenie o zdravotnom stave dieťaťa (COVID-19).

Ďalšie dni bude príchod do LŠKD od 8:00 do 8:15.

Odchod detí zo školy je možný od 15:00 do 16:00 na školskom ihrisku, v prípade nepriaznivého počasia na vrátnici.

Kolektív ŠKD

17.7.2020

• Pokyny LPČ

• Vážení rodičia,

poplatok za letnú prázdninovú činnosť je 30 EUR za týždenný turnus (cena nezahŕňa vreckové a obed). Sumu je potrebné uhradiť do dňa nástupu na turnus.

Kód banky: 0200

Doplňujúci údaj: Meno, priezvisko žiaka – dôležité

Pokiaľ do poznámky pre prijímateľa neuvediete meno a priezvisko Vášho dieťaťa, platbu nie je možné identifikovať.

Poplatok za obedy je 7,80 EUR za týždenný turnus. Sumu je potrebné uhradiť do dňa nástupu na turnus.

Kód banky: 0200

Konštantný symbol: 0308

Doplňujúci údaj: Meno, priezvisko žiaka, letná ŠKD – dôležité

Bližšie informácie týkajúce sa pokynov k jednotlivým turnusom letnej prázdninovej činnosti budeme priebežne uverejňovať v najbližších dňoch na stránke školy. V prípade potreby ma môžete kontaktovať mailom: nikola.pavliskova@zstbiliska.sk