• 2019/2020

• Školský klub detí  zabezpečuje starostlivosť o deti od 1.- 4.ročníka.

Prevádzka ŠKD:

• ráno: od 6,00 do 7,30 hod., od 7.30 do 7.45 je budova školy uzavretá

• popoludní: po skončení vyučovania  do 17, 00 hod.

• vyzdvihnutie detí zo školského klubu detí je možné od skončenia vyučovania do 13.00 hod. a po 15.00 hod. Od 13.00 hod. do 15.00 hod. sa deti venujú výchovno-vzdelávacej činnosti, sú na školskom ihrisku a vyzdvihnutie je možné len v špeciálnych prípadoch.

V školskom roku 2019/2020 máme 15 oddelení, v ktorých pracujú kvalifikovaní vychovávatelia.
          Hlavným cieľom ŠKD je organizovať činnosť deťom  tak, aby sa cítili príjemne a mali pocit, že čas prežitý v kolektíve využijú správne.

Deti majú možnosť počas pôsobenia v ŠKD navštevovať rôzne krúžky.

O deti sa stará tvorivý kolektív kvalifikovaných vychovávateliek, ktorý pre deti pripravuje počas roka zaujímavé akcie, ako:

• veľkonočné trhy,

• karneval,

• diskotéky,

• nácvik kultúrnych programov k rôznym príležitostiam,

Ale aj návštevy divadelných a iných kultúrnych podujatí a športovú račiansku olympiádu.