• Naša žiačka u primátora Bratislavy

Dominika Maniková, žiačka III. B – získala ocenenie primátora hlavného mesta Bratislavy pre mladé športové talenty, za vzornú reprezentáciu mesta.
            Na majstrovstvách Európy v súťaži BMX vo Francúzsku - získala 1. miesto.
            Na ocenenie Dominiku navrhlo vedenie Základnej školy Tbiliská 4.

Pozri fotoalbum školy: TU

• Naši žiaci zvíťazili

Víťazkou kategórie "Najúspešnejšia škola" v súťaži MODRÁ ŠKOLA je naša Základná škola Tbiliská, Bratislava s celkovým bodovým výsledkom úspešnosti 92%. Získali sme peňažnú odmenu 200 eur.

• LETNÉ  PRÁZNINY
          • LETNÉ PRÁZNINY

Krásne letné slnečné prázdniny, veľa pekných zážitkov a stretnutí s priateľmi Vám prajú

zamestnanci ZŠ Tbiliská

• Poľovníci deťom

Dňa 17. júna žiaci šiesteho a siedmeho rčníka navštívili Banskú Štiavnicu. Pýtate sa, prečo?
            Obvodná poľovnícka komora Bratislava v spolupráci s Poľovníckou spoločnosťou Rača zorganizovali výlet pre deti zo ZŠ Tbiliská na Detské dni sv. Huberta do Svätého Antona.

Na pozvanie poľovníkov sme sa zúčastnili tejto veľmi zaujímavej akcie. Organizátori tohto podujatia si pre deti pripravili rôzne stanovištia. Žiaci si na nich mohli vypočuť napodobňovanie zvukových prejavov vtákov a inej zveri, dozvedieť sa niečo o poľovníckej kynológii, či oboznámiť sa so spolkom trubačov a zatrúbiť si s nimi na trúbku. Poľovníci oboznamovali deti so životom vtákov, cicavcov, či poľovných psov. Občas sa detí aj pýtali, či poznajú tamto či ono zvieratko a ak správne uhádli, dostali sladkú odmenu. Súčasťou akcie bola aj laserová strelnica, kde si mohli vyskúšať trafiť v lese sviňu div

• Posledný deň v škole

Organizácia posledného školského dňa
            piatok 30.6.2015

8,00 - 10,00 - vyhodnotenie výchovnovzdelávacích výsledkov žiakov triednymi učiteľmi, rozdávanie vysvedčení

8,30 príhovor riaditeľky školy

10,00 -10,30 - Rozlúčka so žiakmi 9. ročníka

OBEDY sa vydávajú od 10,30 do 12,00

• POZVÁNKA

Vážení rodičia, starí rodičia a priatelia školy,
            srdečne Vás pozývame v utorok 23. júna o 18,00 hod. na letnú akadémiu, ktorá sa uskutoční vo vestibule školy.

žiaci a pedagógovia
            ZŠ Tbiliská

• POĎAKOVANIE

Ďakujeme všetkým rodičom a priateľom školy, ktorí poukázaním 2% z daní Združeniu rodičovov pri našej škole prispeli k skvalitneniu výchovno-vzdelávacieho procesu na škole a školského života našich detí.

• JARNÝ ZBER PAPIERA

Od utorka 28. apríla do štvrtka 30. apríla 2015 prebieha na škole
            ZBER PAPIERA.
            Prosíme žiakov a rodičov, aby starý papier (patria sem: noviny, časopisy, katalógy, prospekty, reklamné letáky, listy, staré zošity, telefónne zoznamy ...) zviazali.

Papier môžte nosiť :

• Riaditeľské voľno

V zmysle § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o doplnení niektorých zákonov riaditeľka Základnej školy Tbiliská 4 v Bratislave poskytuje

v pondelok 27.4.2015 riaditeľské voľno

z prevádzkových a organizačných dôvodov.

• Veľkonočné prázdniny

Veľkonočné prázdniny budú v dňoch 2. - 7. apríla 2015. Posledný deň v škole je 1. apríl (streda) a vyučovanie sa opäť začína 8. apríla 2015 (streda).

• POZVÁNKA

Srdečne Vás pozývame
            na Veľkonočnú výstavu
            spojenú s predajom.

Termín: 30.3. – 1.4.2015

V popoludňajších hodinách vo vestibule našej školy
            Od 13,00 hod. do 16,00 hod.
            Získané finančné prostriedky budú využité na ďalší nákup pomôcok do ŠKD.

• Vážení rodičia,

z organizačných dôvodov
            v piatok 27.3.2015
            bude prevádzka v ŠKD skrátená do 15,00 hod.

Za pochopenie ďakujeme.