Novinky / News

• Návšteva žiakov 8. ročníka v SNM

• Dňa 28.2.2013 žiaci ôsmeho ročníka navštívili Slovenské národné múzeum v Bratislave. Zúčastnili sa výstav, ktoré človeku priblížili dávnu minulosť a zároveň súčasnosť dnešnej rozmanitosti organizmov. Expozícia s názvom Zázrak prírody- Biodiverzita Slovenska nielen žiakom, ale aj nám učiteľom priblížila ekosystémy slovenskej flóry a fauny a dala nám možnosť nahliadnuť do života malých i veľkých organizmov v lese, vo vode a skalných útvaroch. Počas prehliadky druhej expozície sme sa dozvedeli ako postupne vznikol život od tých najprimitívnejších foriem organizmov až po súčasné veľryby, medvede, či vlky. Táto výstava nesie názov Zázrak prírody- Príbeh života na Zemi. Videli sme skameneliny rastlinného a živočíšneho pôvodu, prešli sme životom v mori a na súši. Pekným záverom dňa bola fotografia našich dievčat s mamutom srstnatým z poslednej doby ľadovej.

•                                                     Pozri fotoalbum školy: TU

•                                                       Pozri fotoalbum: TU

•                                      Pozri fotoalbum školy: TU

•                                                                            MAPA

PROPOZÍCIE  A PRIHLÁŠKA

• Ďakujeme všetkým rodičom, kolegom a priateľom školy, ktorí darovali  2% z daní občianskemu združeniu ZDRUŽENIE RODIČOV PRI ZÁKLADNEJ ŠKOLE, TBILISKÁ 4 V BRATISLAVE  a tak pomôžu skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na našej základnej škole.

•                                        NAŠI  PRVÁCI

• Dotazníkový prieskum

• V rámci sebahodnotenia školy sa snažíme zistiť, ako vnímajú svoju školu žiaci a ako ju vnímajú ich rodičia. Rozhodli sme sa urobiť dotazníkový prieskum a preto, aby bol objektívny sme zvolili nezávislú organizáciu EXAM.
            V týždni od 21.3. do 27. 3.213 dostanú dotazník na vyplnenie žiaci a rodičia. Vyplnený dotazník nám treba vrátiť v zalepenej obálke. To zaručuje anonimitu dotazníka.
            Prosíme Vás o úprimné a pravdivé vyplnenie dotazníka. Iba na základe pravdivých informácií je možné urobiť kroky ku skvalitneniu školy.